Aktuálně

Tóny Beethovenovy „Osudové“ symfonie zazní pod širým nebem na charitativním koncertu

18. 05. 2017

< zpět (Program)

Návštěvníci 14|15 BAŤOVA INSTITUTU se mohou těšit 12. června ve 20.00 hodin na jedinečný hudební zážitek. Pod širým nebem se chystá další ročník charitativního koncertu zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů. Pod vedením dirigenta Stanislava Vavřínka zazní skladba od Ludwiga van Beethovena: Symfonie č. 5 c mol, op. 67 (známá jako „Osudová“). V doprovodném programu vystoupí Thom Artway se svou Acoustic show. Chybět nebude ani videomapping.

Charitativní koncert na podporu činnosti Klubu dětí a mládeže organizace Handicap Zlín, z.s., se koná pod záštitou radní pro oblast sociálních záležitostí, neziskového sektoru a rodinné politiky Michaely Blahové a radního pro oblast kultury, památkové péče, církví, mládeže a sportu Mgr. Miroslava Kašného.

„Předskokanem bude mladý český zpěvák, skladatel a kytarista vystupující pod pseudonymem Thom Artway, který pochází ze zlínského regionu a posluchačům je známý především svou skladbou I Have No Ispiration, “ uvedla Ing. Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, p. o.

Koncert se koná v rámci cyklu „Muzikanti, hrajte...“, který se poprvé na platformě uskutečnil již v roce 2014 u příležitosti Roku české hudby.

Vstupenky lze zakoupit již nyní v předprodeji na recepcích v budově 14 a 15 továrního areálu a v pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín. Vstupné je 100 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma. V případě nepřízně počasí bude akce zrušena.

Pořadateli jsou 14|15 Baťův institut, p. o., Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s. a Zlínský kraj.

Aktuální informace naleznete na www.14-15.cz nebo www.filharmonie-zlin.cz.

Kontakt:

Ing. Alena Babicová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, p. o.
T | 573 032 120, 736 505 513
M | alena.babicova@14-15.cz