Aktuálně

Rodiče a doprovod týmu hokejistek Kanady do 18 let navštívili Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

13. 1. 2017

< zpět (Aktuálně)

Dvacetičlenná skupina rodinných příslušníků a doprovodu kanadské hokejové reprezentace žen do 18 let navštívila ve čtvrtek 12. ledna ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU stálou expozici Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost. Nenechali si ujít ani svezení v unikátním Baťově výtahu a návštěvu terasy v dominantě Zlína – známé „21“. V Kanadě není nutné jméno Baťa nijak dlouze představovat. Přímo v Torontu můžete navštívit Baťovo Muzeum Obuvi.

Zatímco se mladé kanadské hokejistky připravovaly na další zápas, jejich rodinní příslušníci využili volného času a navštívili expozici, která je svým rozsahem i propracovaností ojedinělou nejen v České republice, ale též v celé Evropě.

Z prohlídky expozice i „Baťova mrakodrapu“ byli Kanaďané skutečně nadšeni. Velmi se jim líbila architektura zlínských budov a nádherný výhled z mrakodrapu. Na otázku, co se jim v expozicích líbilo nejvíce, odpověděl Drew McLaughlin, Family and Friends Coordinator z Hockey Canada, že je těžké vyzdvihnout pouze jednu věc, protože vše, co se dozvěděli a viděli, jim přišlo velmi poučné a zábavné.

Kontakt:

Ing. Alena Babicová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, p. o.
M | alena.babicova@14-15.cz
T | 573 032 120
M | 736 505 513