Aktuálně

Vyhlášení soutěže o nejlepší dort

21. 8. 2016

< zpět (Aktuálně)

Soutěž o nejlepší tematický dort byla vyhlášena během Cukrářské neděle, která se konala 21. srpna ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU ve Zlíně. Téma soutěže: Obuv a Baťa.

Cukráři mohou své dorty do soutěže přihlašovat až do 31. srpna. Podmínkou je pak dort upéci a přinést 3. 9. 2016 na Garden Food Festival ve Zlíně, kde odborná porota vybere ten nejlepší. Tři vybraní cukráři obdrží věcné ceny od partnerů. Každý soutěžící pak dostane 2 volné vstupenky na Garden Food Festival ve Zlíně.

Inspiraci mohou soutěžící hledat na výstavách: Historické cukrárny (do 31. 8. 2016), Noha v ráji (do 28. 8. 2016), Princip Baťa (stálá expozice), které jsou k vidění v Muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU ve Zlíně.

Pořadateli soutěže jsou: 14|15 Baťův institut, p. o., Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p. o. a Foodfest s.r.o.

Soutěže se může zúčastnit každá dospělá osoba, která bude plnoletá nejpozději k datu konání festivalu a dle pokynů v pravidlech zašle v termínu platnou přihlášku. Přihlásit se mohou také fyzické či právnické osoby.PODROBNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE

 

Foto: Dorty Martiny Neumann – jedna z lektorek našich cukrářských kurzů, které se konají v rámci výstavy HISTORICKÉ CUKRÁRNY (archív Martiny Neumann)