SÁL A

Multifunkční sál o ploše 140 m2

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA SÁLU ZDE

 
Parametry sálu  
Plocha 140 m2
Světlá výška 3,8 m
Kapacita až 100 míst
Parkování až 140 míst
Ke stažení Plánek (pdf)

 

Možnost využití doprovodného programu, benefitu při návštěvě muzea a galerie v budově 14. Prostory lze mimo jiné využít k výstavní prezentaci Vašich děl a ke krátkodobým výstavám. Nabízíme příjemné posezení ve stylovém prostředí kavárny s možností přímého vstupu na platformu. V případě zájmu je zajištění cateringu samozřejmostí. Cenu Vám připravíme dle Vašich individuálních požadavků. Kontaktujte nás!

Zázemí:

  • minimálně 100 plnohodnotných míst k sezení
  • nadstandardní vybavení AV a IT technikou (projektor, elektrické plátno, bezdrátové mikrofony, digitální mixážní pult s řiditelným procesorem, reprosoustava hlavní i vykrývací, subwoofer, zesilovač, interaktivní panel, dotykový panel, řečnický pult, DVD přehrávač, příposlechové reprosoustavy, režijní PC, touchscreen.

 

SÁL A

Pronájem prostor 14|15

Zájemci o pronájem ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU budou moci využívat některých prostor pro konference, semináře, přednášky, kulturní akce, teambuildingové aktivity či další eventy. Možností v tomto tvůrčím a moderním prostředí se nabízí nepřeberné množství.

V případě Vašeho zájmu prosíme o vyplnění následujícího formuláře nebo nás můžete kontaktovat telefonicky na 573 032 106.

Máte zájem o pronájem?


* Povinné udaje