Tipy na dárky

Katalog publikací a dárkového zboží

Na obou recepcích v budovách 14 a 15 továrního areálu ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU jsou návštěvníkům k dispozici katalogy publikací a dárkového zboží. V nich přehledně naleznete vše, co je k prodeji. Náhled tohoto katalogu je i zde k dispozici.

Členství v Klubu přátel

Klub přátel 14|15 BAŤOVA INSTITUTU, to jsou nové zážitky a poznávání. S ročním členstvím se pojí vstupy na všechny aktuální i dlouhodobé výstavy a řada dalších benefitů.

Dárkové poukazy

Máme pro Vás skvělý tip na dárek! Obdarujte své blízké, kolegy či přátele něčím výjimečným! Darujte jim zážitek...

Kniha 14|15

Koncept 14|15 BAŤOVA INSTITUTU jako kulturního středobodu Zlína vychází z návrhů firmy Baťa pro jižní horizont města, které však po válce zanikly. Kniha dokumentuje tuto jedinečnou přestavbu v multikulturní centrum.

Reklamní předměty

Nejrůznější reklamní předměty s logem 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Zakoupit můžete například tričko, šátek, hrneček nebo propisku.

Hračky FATRA

Jsou barevné, pískají a z dětských pokojíčků v mžiku udělají africkou savanu, koňské závodiště, nebo asijskou prérii. Velkým připomenou dětství, malé zabaví.

Baťův Zlín - Zdeněk Pokluda

Dějiny budování města v letech 1906 - 1943. Graficky unikátní kniha mapuje období vizionářského stavitelství architektů Kotěry, Gahury a Karfíka.

Ze Zlína do světa

Baťa je symbol. Podnikatele, vizionáře, moderní architektury a tradiční rodinné firmy.

Turistické známky

Turistické známky jsou kulaté, dřevěné, vypalované plakety, které jsou suvenýrem a zároveň "potvrzením" o dosažení turisticky atraktivního místa. Jinde je nelze koupit.